Стала відома вартість смартфонів Nokia в Україні

11 квітня 2017, 17:19
Інтернет-супермаркет Розетка розкрив вартість і терміни появи у продажу новинок Nokia

Як стверджує Розетка, нові смартфони Nokia, правами на які володіє компанія HMD Global, з'являться в Україні вже в червні, пише Tehnot.

Смартфон Nokia 3 коштуватиме 4199 гривень, Nokia 5 — 5999 гривень, а флагманська модель Nokia 6 обійдеться в 6999 гривень.

Відео дня

У той же час, мережа магазинів Алло сьогодні розповсюдила повідомлення про те, що не буде продавати пристрої Nokia, випущені новим власником бренду HMD Global. Причиною цього генеральний директор групи компаній Алло Максим Раскін називає високі ціни і сумнівну функціональність нових смартфонів Nokia, пише ITC.

"Ми проаналізували телефони, які HMD Global збирається запропонувати українським клієнтам під торговою маркою Nokia, і вирішили, що не готові брати участь у цьому фарсі. Алло не буде пропонувати клієнтам продукти, потенціал яких викликає у нас великі сумніви", — пояснює Раскін.

У той же час, представники Розетки заявили, що вірять в успіх цих моделей на ринку "за рахунок збалансованої вартості, функціональності і відомого бренду".

Показати ще новини
Радіо НВ
X