Співробітник Google подав на компанію до суду за стеження

23 грудня 2016, 15:16
Один із співробітників Google подав судовий позов проти пошукового гіганта, звинувативши його в наявності внутрішньої програми стеження

У позові стверджується, що система використовує внутрішню програму шпигунства, яка спирається частково на повідомлення працівників один про одного, чим порушує Каліфорнійський закон про працю, пише siliconbeat.com.

Відео дня

В позові від менеджера по продукції стверджується, що Google попереджає працівників про неприпустимість вираження письмових побоювань щодо можливої незаконної діяльності всередині компанії, "тому що розкриття інформації може потрапити в руки регуляторів і правоохоронних органів".

Заявник зазначає, що політика Google порушує трудове законодавство, в якому працівникам дозволено обговорювати умови праці, рівень зарплат, потенційні регуляторні та нормативні порушення в компанії.

У Google вже назвали позов "безпідставним" і заявили, що буде боротися з ним. Якщо суд прийме сторону співробітника, сукупна сума штрафу може перевищити три мільярди доларів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X