Спека, сміття і смог: чим дихають українці влітку

8 вересня 2017, 09:32
Новини компаній

Літня спека та тліючі звалища навколо міста – бич сучасних мегаполісів. Як можна зберегти хороше здоров'я та самопочуття, якщо навколо нас стільки токсичних речовин, невидимих для ока?

Кожен житель мегаполіса прекрасно знає, що таке літо: крім хорошої погоди, сонця й періоду відпусток, із цією порою року до міста приходять спека та супутні проблеми у вигляді запахів гару і сміття.

Відео дня

Тільки уявіть у нашій країні щомісяця накопичуються тисячі квадратних кілометрів сміття, жахливого запаху й небезпек для людей! Усього лише десята частина відходів іде на перероблення, а решта просто складується, розкладається й отруює природу, роблячи непридатними повітря, воду і ґрунт. Сміттєспалювальні заводи теж не можуть ефективно допомогти в боротьбі з відходами, оскільки їх катастрофічно не вистачає.

До проблеми сміття в літню спеку додається ще й небезпека займання лісів, торфовищ і навіть сухої трави – іноді однієї іскри (недопалок з авто, яке проїжджає трасою, блискавки, замикання ЛЕП у полі) досить, щоб почалася сильна пожежа, яку часто буває складно загасити повністю. Під час горіння в повітря викидаються токсичні речовини, що викликають захворювання шкіри, серця й судин, дихальних шляхів і навіть рак, – сажисті та зольні залишки, діоксини й фурани, хлор, поліароматичні вуглеводні, оксиди сірки, ціаніди.

Але якщо на вулиці є ймовірність вітру або просто руху повітря, які можуть принести хоч якесь полегшення, то як бути з повітрям у наших квартирах і офісах? Згідно з дослідженнями ВООЗ, кімнатне повітря часто в 3-5 разів сильніше забруднене, ніж вуличне – і це без урахування сезонних проблем у вигляді літніх пожеж або сміттєвих запахів.

У компанії Philips, визнаного експерта в галузі електроніки та продукції для здоров'я, є кілька шляхів вирішення проблеми неякісного й небезпечного повітря.

Очищувач повітря Philips AC2887 завдяки інноваційній технології AeraSense допоможе вирішити проблему забрудненого повітря в будинку – фільтр уловлює навіть найменші (до 20 нм) шкідливі частинки, в тому числі пилок і дрібний пил – сильні алергени, які можуть викликати тривалі захворювання органів дихання. Прилад тестований і сертифікований двома провідними організаціями з дослідження алергій – Ecarf (ЄС) і Airmid (США). Було доведено, що люди, які страждають від алергії на пилок і використовують очищувач повітря Philips, мали значно менше симптомів алергії: чхання, сльозотечі, почервоніння очей і нежитю. Окрім цього, технологія Vitashield IPS і фільтр NanoProtect на 99,9% затримують бактерії та віруси, а також формальдегід та інші шкідливі летючі гази, органічні сполуки й запахи.


Мийка повітря Philips HU5930
із системою холодного випаровування очищає та зволожує повітря в три етапи. Працює це так: спочатку повітря проходить крізь фільтри Nano Protect, які затримують великі забруднення, пил і шерсть тварин. Потім підготовлене повітря насичується молекулами води – технологія NanoCloud рівномірно розподіляє потрібну кількість води в повітрі, що проходить крізь систему зволоження. І на завершення повітря, очищене та зволожене, рівномірно подається у приміщення. При цьому водяна пара, мокрі плями й наліт на меблях зовсім не утворюються. Мийка може працювати в автоматичному режимі, підтримуючи необхідний рівень вологості повітря у приміщенні – від 40% до 60%. За оптимального рівня вологості повітря стає свіжим, а також знижується ризик виникнення захворювань, спричинених сухістю повітря.


Кліматичний комплекс «2 в 1» Philips AC4080 допомагає досягти ідеальної атмосфери у приміщенні, поєднуючи в собі функції очищувача та зволожувача повітря. Технологія фільтрації VitaShield IPS видаляє дрібний пил, пилок, гази й бактерії, а система зволоження NanoCloud робить повітря більш здоровим і свіжим. Інтелектуальні датчики автоматично вимірюють, визначають і контролюють якість повітря у приміщенні, тому комплекс може працювати самостійно, без складних налаштувань або ручного ввімкнення. Фільтри затримують найдрібніші частинки (аж до 20 нм), прибирають із повітря 99% бактерій, а зволожувач освіжає приміщення, не наповнюючи його дрібнодисперсним водяним пилом, що захистить ваші меблі та підлогу від нальоту й мокрих плям.Як бачите, стежити за своїм здоров'ям не так уже й складно – незважаючи на літню спеку та всі проблеми, які є в міському повітрі, дихати чистим і свіжим повітрям не тільки приємно, але й корисно. Важливо не забувати, що від якості повітря, яке потрапляє до нас у легені, залежать не тільки самопочуття і настрій, а ще й життєво важливі функції нашого організму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X