Sony і Nikon створять єдину платформу для смарт-камер

7 березня 2018, 12:26

Альянс виробників камер, включаючи Sony, Nikon і Foxconn, розробляє мережу, яка дозволить розумним камерам працювати одна з одною.

Мережа отримає назву Intelligent Camera Ecosystem (NICE), пише The Next Web.

Це означає, що ви скоро зможете відслідковувати потоки відео з камер різних брендів за допомогою єдиного інтерфейсу. NICE визначить специфікацію, яку можуть використовувати різні виробники апаратного забезпечення для своїх камер.

Відео дня

Це має спростити розробку додатків, що працюють з широким спектром камер, а також дозволить цим пристроям добре поєднуватися один з одним. Також єдина платформа могла б дозволити виробникам обмінюватися інфраструктурою штучного інтелекту для таких речей, як покращене розпізнавання об'єктів, - без необхідності покладатися тільки на рішення одного виробника.

У альянс вже входять компанії, які постачають компоненти, такі як датчики і процесори, а також новинки програмного забезпечення для апаратних брендів. Передбачається, що продукти NICE з'являться на полицях вже в 2019 році.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Naked Labs розробила унікальне дзеркало, яке сканує тіло людини, вимірюючи масу і контури тіла за допомогою камери Intel RealSense. Зокрема, гібрид камери, дзеркала та фітнес-трекера допоможе обчислити відсоток вмісту жиру в м'язових тканинах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X