Тиждень без розетки. Три недорогі смартфони з гігантськими батареями

7 лютого, 06:20
Вибираємо смартфони з великими акумуляторами (Фото:Doogee)

Вибираємо смартфони з великими акумуляторами (Фото:Doogee)

Сьогодні вибираємо Android-смартфони з найємнішими акумуляторами, які здатні максимально довго працювати далеко від розетки.

Велика автономність була гідністю смартфона навіть у благополучні (ну, відносно благополучні) довоєнні часи.

А сьогодні здатність довго «жити» вдалині від розетки стала мало не ключовим параметром смартфона відразу для декількох категорій користувачів.

Відео дня

Насамперед це, звичайно, військові, які найчастіше цілодобово банально не мають доступу до електрики. Але і для цивільних у зв'язку з регулярними відключеннями електрики автономність тепер відіграє більшу роль, ніж раніше.

Багато користувачів нині готові поступитися багатьма довоєнними вимогами до смартфонів і задовольнятися скромнішими камерами та екранами, аби не бігати в пошуках розетки або тягатися з повербанками щодня.

Ідеальний смартфон у наш невиразний час повинен працювати не менше 3–4 днів без підзарядки. Так ви можете не хвилюватися, що раптово залишитеся без зв'язку під час чергового блекауту.

І як же приємно, купивши китайський смартфон за 5–6 тис грн спокійно залишатися на зв'язку цілодобово, поблажливо дивлячись на власників айфонів у 5–10 разів дорожче, які метушаться із підзарядкою мало не двічі на день.

Але жарти геть.

Поговоримо про смартфони з великими батареями, але не найбільшими цінниками (до 20 тис. грн).

Три Android-смартфони з найємнішими акумуляторами

Тут відразу варто зазначити, що в різноманітті китайських смартфонів зустрічаються дивовижні noname-бренди з акумуляторами якихось неймовірних ємностей.

Більшість з них придатні для використання приблизно так само, як кросівки Abibas у порівнянні з кросівками Adidas, а сумочки Prado — з сумочками Prada.

Тому в цьому огляді ми все ж таки зосередимося на брендах, що добре зарекомендували себе.

Показати ще новини
Радіо NV
X