Смартфон Google Pixel 2 отримає гнучкий екран - ЗМІ

12 квітня 2017, 17:05
Android-смартфон Google Pixel другого покоління, ймовірно, буде комплектуватися гнучким екраном на органічних світлодіодах від LG

Радикальне оновлення дизайну можливо, якщо Google і LG досягнуто домовленостей у сфері виробництва OLED-панелей, йдеться в статті журналіста Гордона Келлі в Forbes.

Як зазначає журналіст, для нього "Pixel XL був кращим смартфоном 2016 року". Однак від нового покоління смартфонів Google він очікує "радикально нового дизайну". Пов'язано це з вірогідним застосуванням зігнутих OLED-панелей.

Відео дня

Повідомляється, що Google готовий інвестувати 880 мільйонів доларів в підрозділ компанії LG Display для забезпечення великої кількості гнучких OLED-дисплеїв. Однак, LG ще офіційно не погодився з контрактом, оскільки продовжує переговори з Apple. Сама компанія Google відмовилася коментувати цю інформацію.

"Угода дозволить гарантувати, що Pixel 2 і Pixel 2 XL уникнуть проблем з живленням, які тривають у Pixel і Pixel XL, а також дозволить надати новим смартфонам стильний зовнішній вигляд", - зазначає Келлі.

Нагадаємо, що Pixel і Pixel XL оснащені AMOLED-панелями виробництва Samsung, захищені склом з ефектом 2.5 D по краях і покриті Gorilla Glass.

Раніше НВ повідомляло, що менеджмент Google відмовився від бюджетної моделі Pixel 2B і представить преміальний гаджет Pixel 2 в 2017 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X