Словенський стартап створює програвач з левітуючими пластинками

19 жовтня 2016, 11:42
Автори працюють над програвачем вінілових дисків, опорний диск якого буде парити в повітрі

В останні роки виробники аудіообладнання знову почали вкладатися в розробку і випуск вінілових програвачів різних класів, намагаючись догодити серйозним аудіофілам і новачкам, створюючи недорогі практичні моделі. До модного напрямку приєднуються і ентузіасти. Так, словенський стартап розробив MAG-LEV Audio, вініловий програвач з левітуючим диском, пише NME.

Відео дня

Справа в тому, що навіть найменші вібрації впливають на відтворення музики, впливаючи на голку і спотворюючи звук, тому власники такого обладнання часто вдаються до різних хитрощів, щоб звести до мінімуму вібрації.

Одне з рішень — як раз отакий "млинець", що тримається в повітрі за допомогою магнітної левітації. Запускається система при включенні музики, у виключеному стані диск лежить на спеціальних підставках. Якщо електрика несподівано вимикається, то тонарм відразу ж піднімається, щоб не пошкодити платівку, а диск опускається на розпірки. Програвач розрахований на відтворення пластинок на 33,3 і 45 оборотів.

"Використовуючи наші інноваційні та запатентовані технології, нам вдалося добитися не тільки магнітної левітації, але також і неймовірно точного повороту диска з датчиком регулювання програмного забезпечення. Це воістину унікальний досвід прослуховування", - кажуть творці незвичайного гаджета.

Збір коштів на створення програвача запущений на Kickstarter. Всі, хто хоче оплатити пристрій зараз, можуть зробити це всього за 780 американських доларів. Почати продажі планують вже восени 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X