Слідом за Apple. Нові смартфони Pixel 3 підтримують тільки схвалені Google зарядки

24 жовтня 2018, 12:11

Смартфон Pixel 3 підтримує швидку бездротову зарядку тільки на зарядних пристроях, які схвалені Google.

При використанні інших зарядок буде використовуватися специфікація 5W Qi, яка служить базовою швидкістю зарядки Qi, пише The Verge.

Одним з найбільш зручних доповнень до Pixel 3 і Pixel 3 XL в цьому році стала підтримка бездротової зарядки. Google представила нову технологію з аксесуаром Pixel Stand, який може заряджати обидва нові телефони, забезпечуючи легкий доступ до Google Assistant і навіть діючи як фоторамка.

Відео дня

Але з'ясовується, що якщо ви хочете отримати найвищу швидкість зарядки, вам знадобиться Pixel Stand або інший, ліцензований для Google 10W бездротовий зарядний пристрій.

У коментарі The Verge представник Google відзначив, що "ми не обмежуємо сторонні пристрої, насправді ми працюємо з нашими партнерами в програмі Made for Google, щоб отримати швидкі зарядні пристрої на 10 Вт, сертифіковані для використання з Pixel 3. Компанія Belkin вже оголосила про швидкий вихід такого зарядного пристрою. Pixel Stand і Pixel 3 працюють разом з протоколом, який ми розробили для швидкої зарядки. Все інше заряджається за стандартом Qi 5W".

Ще неприємніше, що якщо людина захоче один бездротовий зарядний пристрій для всіх своїх пристроїв, Pixel Stand не допоможе в цьому. Google також підтвердила, що, хоча Stand пропонує власний режим зарядки для Pixel 3, він підтримує тільки 5 Вт бездротову зарядку для інших Qi-сумісних пристроїв. Це означає, що якщо у вас є кілька телефонів або пристроїв, які ви хочете швидко зарядити, вам знадобляться два зарядних пристрої.

Така політика нагадує політику Apple, яка наполягає на використанні сертифікованих аксесуарів для своїх гаджетів. У той же час, iPhone можуть швидко заряджатися від пристроїв Samsung, а телефони LG G7 ThinQ отримають повну зарядку від бездротового зарядного пристрою, зробленого для телефонів Apple.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X