Samsung має намір представити складаний смартфон до кінця року

4 вересня 2018, 12:22

До кінця 2018 року південнокорейська компанія Samsung випустить складаний смартфон.

Про це повідомив в інтерв'ю CNBC Ді-Джей Кох, генеральний директор мобільного підрозділу компанії.

Кох сказав, що пристрій може бути представленийв цьому році на конференції Samsung Developer Conference в листопаді в Сан-Франциско, але не вказав, коли він надійде в продаж. Генеральний директор мобільного підрозділу визнав, що, хоча процес розробки "складний", компанія "майже завершила" його.

Відео дня

Зараз Samsung продумує додатки, які стануть унікальними для пристрою. За словами Коха, важливо показати, що складаний смартфон відрізняється від звичайних, але при цьому він не копіює функціональність планшета.

"Велику частину часу, думаю, все використовуватимуть пристрій в складеному стані, однак, коли користувач захоче подивитися якесь відео, він зможе розгорнути його. Для нас надзвичайно важливо, щоб кожна функція, кожне нововведення було значимо і для користувача", - пояснив Ді-Джей Кох. Інші деталі про зовнішній вигляд пристрою він розкривати не став.

Кох також повідомив CNBC, що компанія змінює свою стратегію на ринку смартфонів середнього рівня, готує дешевші пристрої з новими технологіями, щоб залучати більше покупців.

"У минулому компанія застосовувала нові технології у флагманських смартфонах, а потім вони по ланцюжку переходили в середній ціновий діапазон. Але в цьому році ми змінили стратегію і будемо починати з середини", - підкреслив Кох.

Показати ще новини
Радіо НВ
X