Samsung готується випустити гнучкий смартфон в 2017 році

20 березня 2017, 14:04
Обмежений випуск гнучких смартфонів від Samsung для тестування і вивчення попиту відбудеться в кінці 2017 року

Промислового виробництва незвичайної новинки варто очікувати вже в 2018 році, передає корейське новинне видання ETNews з посиланням на власні джерела.

За даними видання, Samsung Electronics і Samsung Display близькі до завершення розробки апарату. Офіційно коментувати проект компанія відмовляється. Гнучкий смартфон буде випущений обмеженим некомерційним тиражем у кілька тисяч примірників у третьому кварталі 2017 року. Апарат буде переданий партнерам для тестування і дослідження попиту.

Відео дня

Прототип гнучкого смартфона, імовірно, був представлений обраному колу споживачів на виставці MWC 2017. Samsung ретельно стежить за збереженням проекту в таємниці – апарат ще не був продемонстрований навіть тим партнерам, які брали безпосередню участь в розробці. Його бачили тільки представники великих мобільних мереж.

Журналісти відзначають, що розробкою гнучкого смартфона займаються і китайські компанії, які можуть скласти серйозну конкуренцію південнокорейському гігантові.

"Незважаючи на те, що Samsung має реалізовувати в новинці ті якості, які відповідають іміджу бренду, він приділяє особливу увагу китайським компаніям, щоб не втратити титул творця першого гнучкого смартфона в світі. І Samsung, і китайські компанії мають намір почати виробництво прототипів в кінці третього кварталу, тому конкуренція між ними буде все більш запеклою", - сказав представник галузі в коментарі ETNews.

Показати ще новини
Радіо НВ
X