У смартфона Samsung Galaxy S8 буде екран без кнопки Home - ЗМІ

7 жовтня 2016, 17:49
Корейські ЗМІ з'ясували, яким буде флагманський Samsung Galaxy S8

Оскільки у компанії Samsung Electronics виникли серйозні проблеми з моделлю Galaxy Note 7, яку несподівано довелося відкликати, увагу багатьох журналістів переключилася на новий флагманський смартфон, які, за даними ЗМІ, отримає назву Galaxy S8. Новинка буде випущена в першому кварталі 2017, запевняє корейське видання Etnews.com.

Відео дня

Джерело запевняє, що Samsung Electronics в новій моделі прагне до функцій і конструкцій, які раніше не застосовувалися. Так, наприклад, виробник відмовиться від клавіші "Home", а її функціональність (в тому числі сканер відбитків пальців) перенесе під скло. Те ж джерело зазначає, що корейці сподіваються використовувати загнутий дисплей. Тобто Samsung Electronics планує заповнити всю передню панель Galaxy S8 тільки екраном.

Представник лінійки постачальників повідомив виданню, що Samsung прийняла однозначне рішення – у Galaxy S8 буде подвійна камера. Поки невідомо, чи це будуть два незалежних модуля або двокамерна цілісна система, але об'єктивів точно буде відразу два. З чуток, це буде 16-Мп і 8-Мп камери, як у LG G5.

"Через проблеми з Galaxy Note 7, можна бачити, що Samsung Electronics приділяє додаткове пильну увагу доопрацюванню флагмана Galaxy S8", - резюмував співрозмовник видання Etnews.com.

Видання підкреслює, що дані технологічні рішення ускладнюють виробництво, бо Samsung не стане випускати смартфон раніше, як ходили чутки – анонс відбудеться в лютому, а старт продажів відбудеться в березні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X