Samsung Galaxy S21 Ultra через пів року — п’ять причин купити і дві причини цього не робити

5 липня 2021, 20:02
НВ Преміум

Топовий смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra потрапив до редакції НВ Техно відразу після свого анонсу. За минулі пів року ми використовували його в хвіст і в гриву, зокрема і перетворивши на основну камеру для зйомки тестових гаджетів і автомобілів.

Спочатку ми використовували передсерійний зразок, а потім отримали в своє розпорядження вже звичайний екземпляр із сертифікованих для продажу в Україні.

Весь цей час ми регулярно отримували всі програмні апдейти і могли відслідковувати еволюцію камери Samsung у перші місяці після початку продажів за традицією триває серйозне «допилювання» софта камери).

Відео дня

За підсумком цих спостережень народилася ідея написання короткого, але максимально ємного матеріалу, який відповідав би на кілька простих запитань.

Чи коштує смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra тих чималих грошей, які за нього просять?

Як виглядає флагман Samsung на тлі запеклого конкурента iPhone 12 Pro Max і нового «вискочки» Xiaomi Mi 11 Ultra, якого багато хто вже поспішили оголосити «новим королем Android».

Спробуємо без лірики й емоцій проаналізувати свої власні враження.

Samsung Galaxy S21 Ultra (Фото: НВ)
Samsung Galaxy S21 Ultra / Фото: НВ

Samsung Galaxy S21 Ultra — п’ять причин купити

1 Камера

З камерою Galaxy S21 Ultra все йде далеко не так райдужно, як це малює палкеуява маркетологів Samsung. І про деякі моменти ми скажемо докладніше нижче.

Також відразу обмовимося, що детальне порівняння камери Samsung Galaxy S21 Ultra з Mi 11 Ultra і iPhone 12 Pro Max у нас вийде трохи пізніше. Це буде окремий матеріал тільки про фото і відео з галереями і прикладами зйомки.

Тут же обмежимося коротким резюме.

Якщо розглядати камеру Samsung Galaxy S21 Ultra у відриві від конкурентів, то вона здається просто чудовою. І фото і відео в більшості ситуацій вас відверто порадують. Можливості зуму як ніколи великі, а нічна зйомка буквально приголомшує уяву.

Якщо все ж порівнювати з двома основними конкурентами, то картина виглядає приблизно так.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X