Рублеріум. Уряд РФ домовився про партнерство з творцем криптовалюти Ethereum

14 вересня 2017, 10:04
Російський державний Внешэкономбанк і Ethereum Foundation підписали угоду про партнерство

Сторони планують розробляти і реалізовувати державні програми на основі Blockchain, пише Read Write.

Засновник Ethereum Віталік Бутерін і президент ВЭБа Сергій Горьков взяли участь в церемонії підписання, яка проходила під час конференції Blockchain в Казані. В угоді згадується "довгострокова і ефективна співпраця в реалізації проектів з використанням розподіленої технології реєстру і платформи Ethereum", а також формування експертного співтовариства Ethereum.

Відео дня

В рамках цієї програми будуть підготовлені блокчейн-експерти для допомоги "державним корпораціям, а також державним органам". Перший центр буде відкрито в Москві вже в вересні 2017 року.

"Співпраця між Ethereum і ВЭБ дає унікальну можливість брати участь в наукових дослідженнях і розробках по використанню blockchain технологій для державного управління і прискорити прийняття цієї технології для урядових організацій в Російській Федерації", - заявив Бутерін.

Крім того, в 2017-2018 навчальному році російські вузи проведуть спецкурси і майстеркласи з технології блокчейн і криптовалют.

Раніше НВ повідомляло, що курс найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткойни) різко обвалився. Вартість Ethereum також рушила вниз. 13 вересня ціна біткойну досягала $3964 за монету. Тобто курс криптовалюти обвалилася майже на 21% зі свого попереднього рекорду в $5012, якого він досяг 2 вересня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X