Розумні колонки Google Home викликають проблеми з мережами Wi-Fi

16 січня 2018, 15:26

В кінці минулого тижня в США стали з'являтися повідомлення про проблеми з Wi-Fi мережами, які побудовані на основі роутерів TP-Link.

Ці мережі можуть перестати функціонувати при використанні гаджетів Google Home і Chromecast, пише Android Central.

Проблема вперше з'явилася при використанні маршрутизатора TP-Link Archer C7 і великої колонки Google Home Max. Користувачі повідомляли, що маршрутизатор відключався, як тільки Home Max додавався в мережу.

Відео дня

"Моя Google Home Max прибула сьогодні. Первісна установка пройшла успішно, все працювало, але потім мій Wi-Fi впав, і тільки перезапуск модему і роутера змогли вирішити цю проблему. Це сталося ще пару раз поки я не зрозумів, що причина в Max. Wi-Fi вмирав і мені доводилося перезапускати", - написав один з користувачів форуму.

Спочатку проблеми стосувалися моделі роутера TP-Link Archer C7. Однак, як виявилося, проблема виникає не тільки у однієї моделі TP-Link. Усі інші пристрої цього виробника також схильні до збоїв, якщо в їх мережі виявляється Google Home Max. Більш того, роутери інших фірм також страждають через роботу пристрою Google.

З'ясувалося, що джерело проблеми - в неправильній роботі технології Cast. Передбачається, що пристрої повинні передавати пакети даних кожні 20 секунд. Але Home Max і інші пристрої цієї серії роблять це набагато частіше, що призводить до перезавантаження пристроїв, які розподіляють Wi-Fi.

Представники Google заявили, що вивчають цю проблему і розраховують на її рішення найближчим часом.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X