Роскомнагляд виявив підпільне радіомовлення України на Крим

19 серпня 2015, 15:20
В листуванні, викладеному в мережу хакерським проектом Анонімний інтернаціонал, яку приписують голові Роскомнадзору Олександру Жарову, повідомляється про підсумки спостереження за мовленням "іноземних" радіостанцій у Криму

Листи на цю тему в березні 2015 року приходили керманичу російського цензорного відомства за підписом заступника голови Роскомнагляду Олега Іванова, пише CNews.

В одному з листів йдеться про виявлення мовлення двох українських радіостанцій на територію анексованого Криму. Документ називає Русское радио України і Еру FM, які ведуть мовлення на частоті 104,8 МГц і 107,8 МГц.

Відео дня

Ці радіо можна зловити на території північного Криму в районі Джанкоя. Джерело мовлення, за припущенням росіян, розташоване на території Херсонської області, прилеглій до окупованої АРК.

Ера-FM - інформаційна радіостанція розмовного жанру. Вона серед іншого ретранслює передачі Радіо Свобода, BBC та Польського радіо для закордону. Російське радіо України - музична радіостанція.

Росія анексувала Крим після невизнаного світом "референдуму" у березні 2014-го року. З тих пір на півострові йде агресивна антиукраїнська кампанія, аж до знищення національної символіки та зміни шкільної програми.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X