
Ви його все одно купите. Пробуємо смартфон Realme 7 Pro
Огляд не ідеального смартфона, але все одно неминучого бестселера Realme 7 Pro
Ідеальних продуктів не існує. Але бувають такі продукти, які ідеально вписуються в сучасні реалії ринку. І їх змітають з полиць. Така доля чекає Realme 7 Pro. Смартфон, до якого я насправді залишився байдужим.
Якщо у вас тонкий смак (або хоча б претензія на нього), то сучасний ринок смартфонів вас має просто пригнічувати.
Усереднена формула дизайну смартфонів (тонкий, із закругленими краями, такий, що не влазить у руку 6+ дюймовий) сама собою непогана.
Але будь-яка гарна пісня, якщо вона повторена сотню разів, приїдається.
Десятки, сотні зовні однакових моделей смартфонів, які вже кілька років вивалюють на нас виробники, стомлюють. Цьогоріч виняток становлять хіба що експерименти з гнучким екраном Samsung, але з такими цінниками це — суто нішеві продукти.
Усередині сучасні смартфони теж фактично однакові. Є лише кілька доступних конфігурацій «заліза». Камери в смартфонах за ті самі гроші знімають плюс-мінус однаково.
Навіть нові фішки на кшталт швидкої зарядки у всіх з’являються майже синхронно (так-так, це був сарказм у бік Apple).
Одне слово, вибирати сучасний смартфон водночас легко і складно.
Легко, тому що вибору фактично немає, бери той, який зараз за акцією віддають, та й годі.
Складно, тому що… вибору фактично немає, все однакове.
І все-таки деяким виробникам вдається створити продукт, який, не маючи революційних відмінностей від конкурентів, виглядає на їхньому тлі виграшно. Виграючи буквально «по міліметру» в більшості параметрів.

Такий новий Realme 7 Pro.
Я використовував його майже місяць. І можу констатувати, що за свої гроші недоліків у нього фактично немає. Захоплень, щоправда, теж немає. Але це — радше розмова на тему, коли світу з’явиться новий Стів Джобс.
Отже, Realme 7 Pro. Мої головні враження. Поїхали.

1 Загальний набір характеристик
Насправді вичерпна характеристика Realme 7 Pro вміщується в один абзац тексту.
Тут добрий процесор, 8 ГБ оперативної пам’яті. Приємний екран з матрицею Super AMOLED. Приємний дизайн і ергономічний корпус. Цілком пристойна камера. На борту актуальний Android 10. А ще тут — дуже потужна швидка зарядка (блок живлення 65 Вт).
І за все це просять лише 7999 грн (8/128 ГБ).
Ні в Samsung, ні у Xiaomi ви за такі гроші нічого подібного не купите.

2 Безликий, але універсальний дизайн
Realme 7 Pro — абсолютно типовий за дизайном смартфон.
Навіть тримаючи його в руках, одразу не скажеш, хто виробник. Ех, але ж я досить старий, щоб пам’ятати часи, коли компанії намагалися створювати телефони, які можна було розрізняти з відстані кількох метрів…
Зате і причепитися тут нема до чого. Для смартфона з 6,4-дюймовим екраном розміри у Realme 7 Pro досить компактні. Рамки біля екрана мінімальні (крім нижньої).
Ззаду дизайн не оригінальний, але цілком добротний, не недолугий. Навіть «фішечка» оригінальна є — вертикальна смужка, яка «грає» на світлі.
3 Немає металу, немає вологозахисту
Realme 7 Pro зроблений з пластику. Це — на той випадок, якщо ви з тих, хто свято вірить, що добротні речі мають бути лише металевими.
Захисту від води тут немає. Як, втім, і в інших смартфонах цієї цінової категорії.

4 Є 3,5 мм
Так, у Realme 7 Pro є класичний роз'єм для навушників 3,5 мм.
Якщо ви ще не перейшли на бездротові технології, це може стати важливим плюсом моделі.
5 Є Always on
Сам собою 6,4-дюймовий екран Realme 7 Pro досить непоганий. У нього приємні кольори, великий запас яскравості (на вулиці в сонячний день ви не почуватиметеся кротом).
Наявність функції Always on, яка дає можливість виводити годинник і повідомлення на «вимкнений» екран, поступово стає стандартом в індустрії. Її придумали в Samsung, підхопили в Huawei, а тепер ось і інші виробники підтяглися. Крім Apple, звичайно. У неї свій шлях :)
6 Середнє «залізо»
У Realme 7 Pro встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 720G — восьмиядерний чип середнього рівня з максимальною частотою 2,3 ГГц і графікою Adreno 618.
У повсякденному використанні він не гальмує. Можна пограти в багато сучасних ігор на середніх налаштуваннях, а в деякі й на високих.
Є Bluetooth 5.1 і NFC.

7 Прийнятна камера
Основна камера Realme 7 Pro за всіма канонами сучасної моди налічує чотири модулі.
Основний — 64 МП, діафрагма f/1.73. Ширококутова камера — 8 МП (f/2.3, 16 мм), а також портретний об'єктив для глибини різкості (любите фоточки з розмитим фоном?) і макрооб'єктив (2 МП, f/2.4).
Вдень камера знімає відмінно, часом не відрізнити від флагманів. А при поганому освітленні знімки очікувано стають вельми «блідими». Вночі її краще взагалі не вмикати — флагмани позаминулого року знімають краще.
Макрорежим не дуже сподобався, камера в ньому фокусується невпевнено, та й деталізація не вражає.
Загалом і зокрема, камера Realme 7 Pro цілком влаштує невибагливого користувача, який знімає на пам’ять і для соцмереж. Типова характеристика для смартфонів цієї цінової категорії.
Якщо у вас є художні претензії, краще придивитися до дорожчих смартфонів.
Варто зауважити, що за замовчуванням камера знімає з роздільною здатністю 16 МП. Якщо хочете 64 МП, доведеться лізти в налаштування.
8 Швидка зарядка й автономність
У комплекті йде адаптер живлення потужністю 65 Вт.
З нуля до 100% Realme 7 Pro заряджається приблизно за 45 хвилин. Водночас за 10 хвилин зарядки вже можна отримати близько 40% ємності акумулятора. Це неймовірно зручно.
Realme 7 Pro у мене працював у середньому 1,5−2 дні з досить активним навантаженням (зокрема, кілька годин ігор щодня).
Про Realme 7 Pro вам ніколи не захочеться сказати «вау, він неймовірний». Але й краще за такі гроші зараз знайти щось складно. От такий парадокс...
Купити Realme 7 Pro за добру ціну можна тут.
НВ може заробляти комісію на продажу товарів, згаданих у цій статті.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.