Проти Apple подали позов через проблеми з сенсорними екранами смартфонів

5 жовтня 2016, 15:52
У Канаді на представників Apple завели справу через екрани iPhone 6 і iPhone 6 Plus

На компанію Apple подали в суд через проблеми з сенсорними екранами смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Проблема вже отримала назву Touch Disease, передає heavy.com.

Характерною ознакою проблеми є сіра миготлива смуга у верхній частині екрану iPhone 6/6 Plus. "Захворювання" може прогресувати аж до того моменту, поки телефон не відмовиться приймати сенсорні команди. При цьому виробник не вважає цю поломку гарантійним випадком.

Відео дня

Вперше власники iPhone подали позов в окружний суд США в Північній Каліфорнії у серпні. Позов включав в себе звинувачення в шахрайстві і недбалості, упираючи на те, що компанія Apple не запропонувала жодної допомоги позивачам.

І ось наспів другий позов. Адвокатською конторою Merchant Law Group подано два групових позови: один від імені жителів штату Квебек, а другий — на рівні всієї Канади. Позивач звинувачує Apple у нехтуванні своїми обов'язками, оскільки виробник поставив на ринок дефектні смартфони, "свідомо і навмисно приховавши" дефект від споживачів, і не запропонував прийнятне рішення проблеми.

Компанія Apple поки ніяк не відреагувала на звинувачення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X