Програмісти навчили нейромережу підбирати вірші до селфі

14 квітня 2017, 13:48
Компанія Lextre оголосила про випуск програми під назвою Поетайзер. Правильні слова, яку називають "поетичним аналогом Prisma"

Якщо Prizma прищеплювала широким масам інтерес до живопису, то Поетайзер покликаний популяризувати класику російської поезії, пише Ferra.

Для підбору віршів до фото використовується літературна нейромережа, навчена співставляти зображення з підбором ключових слів. Додаток аналізує, що саме зображено на знімку, і пропонує користувачеві віршовану строфу, яка, на думку нейромережі відображає його ідею і настрій.

Відео дня

"Ми створили нейронну мережу, здатну визначити об'єкти на вашій фотографії настільки точно, що додавши трохи магії, ми отримали додаток, яке підбирає вірш про вашу фотографію з поезії золотого та срібного століть", - йдеться в описі нового додатка.

В базі представлено 43 тисячі уривків віршів XVIII, XIX і початку XX століть, включаючи класику і авангард поезії Росії, оскільки Lextre - в першу чергу російський розробник.

Додаток Поетайзер. Правильні слова для iOS, Android і Windows 10 Mobile доступна для безкоштовного завантаження з App Store, Google Play і Microsoft Store.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X