Продажі iPhone X до кінця року все ж випередили iPhone 8 і 8 Plus

18 грудня 2017, 11:00
Статистика показує зростання продажів всіх нових моделей iPhone, але в грудні iPhone X було продано вже більше, ніж iPhone 8 і 8 Plus

Проте, на думку аналітиків, продажі "десятки" були все ж гіршими, ніж очікували в Apple, пише UberGizmo.

Зокрема, старший аналітик компанії Cowen & Co Карл Акерман повідомив про те, що керівництво корпорації незадоволено продажем iPhone X в усьому світі. Попит на новинку виявився нижчим від початкових очікувань.

Відео дня

За словами Акермана, до кінця грудня Apple продасть 79 мільйонів смартфонів. Це буде рекордним показником за всю історію продажу смартфонів Apple. Проте приріст порівняно з аналогічним періодом минулого року становитиме всього 1,29 млн пристроїв - менше від очікуваного показника.

"Деякі інвестори можуть вважати, що поштовхом для зростання продажу став випуск iPhone X, але ми все більше стурбовані тим, що попит був нижчим від початкових очікувань, оскільки користувачі, схоже, віддають перевагу попереднім моделям iPhone", - зазначив Карл Акерман.

Очікується, що в першому кварталі 2018 року компанія Apple продасть 56 млн своїх смартфонів, серед яких будуть iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus і низка інших моделей.

Зазначимо, що компанія Apple не публікувала офіційні дані щодо продажів своїх гаджетів за останні місяці. Таким чином, журналісти змушені покладатися на дані третіх осіб. Проте повідомлення різних аналітичних фірм загалом повторюють одне одного, розрізняючись лише в деталях.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X