Проте яскраво. Власники iPhone 13 зіштовхнулися із проблемою: екран смартфона став рожевим

25 січня, 12:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Екран iPhone 13 стає рожевим і випадково зависає у деяких користувачів (Фото:Apple Support Community/ Jphon)

Екран iPhone 13 стає рожевим і випадково зависає у деяких користувачів (Фото:Apple Support Community/ Jphon)

На форумі техпідтримки Apple стали з’являтися скарги на нову проблему з iPhone 13: пристрої починають працювати нестабільно, а потім зависають, демонструючи рожевий екран.

Проблема зачепила деяких людей, які використовували звичайний iPhone 13, а також користувачів iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max.

Декілька користувачів повідомили про проблему з рожевим екраном на своїх моделях iPhone 13 на форумах спільноти підтримки Apple і онлайн-платформах, включаючи Reddit. Компанія Apple визнала проблему та розглядає її як програмну помилку.

Відео дня

Проблема з рожевим екраном на серії iPhone 13 не нова, оскільки ще в жовтні 2021 року один користувач підняв проблему на форумах офіційної спільноти підтримки Apple. Користувач зазначив у скарзі, що екран його iPhone 13 Pro став рожевим на кілька секунд, що призвело до випадкового збою.

Тоді iPhone замінили, але скарга, подана на форумах спільноти підтримки Apple, привернула увагу деяких інших користувачів, які також заявили про ту саму проблему з рожевим екраном на своїх моделях iPhone 13.

Хоча деякі скарги стосувалися звичайного iPhone 13, кілька користувачів повідомили про проблему на своїх iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

«Це сталося зі мною в машині днями. Цьому передувало те, що мій GPS показував місце за кілька вулиць від мене, поки я не вимкнув його. Під час циклу перезавантаження екран був рожевим. Потім все було гаразд», - поскаржився один із постраждалих користувачів на Reddit минулого тижня.

Apple ще не відповіла на скарги користувачів, зроблені на форумах спільноти підтримки та Reddit. Тим не менш, на сайті Weibo цитується керівник служби підтримки Apple, який заявив, що компанія знає про проблему, і екран стає рожевим через проблеми із програмним забезпеченням.

Виконавчий директор порадив користувачеві встановити останнє доступне оновлення після резервного копіювання своїх даних та оновити всі встановлені програми, щоб унеможливити несумісність між версією програми та версією iOS, яка призводить до проблеми.

Раніше НВ писав, що через недоробки iOS 15 флагмани Apple втратили функцію шумозаглушення, яка відсікає фонові шуми під час телефонної розмови.

Один із користувачів Reddit на ім'я throwawaowl999 зазначає, що кнопка перемикання для цієї функції не відображається в лінійці iPhone 13, хоча є в iPhone 12.

Хоча цього року Apple додала шумозаглушення у дзвінки FaceTime за допомогою функції, відомої як «Ізоляція голосу», вона не працює зі звичайними повсякденними дзвінками по мережі.

У своєму повідомленні на Reddit throwawayowl999 написав: «Як Apple може видалити таку базову функцію з телефону за 2 тисячі доларів у 2021 році. У мене тут гнилий Galaxy S6 Edge, і якість дзвінків непорівнянна. У S6 чистий, ідеальний звук, нульовий фоновий шум як на передавальної, так і на стороні, що приймає. iPhone 13 Pro Max: шиплячі звуки, тріск, схоже на старі Alcatel».

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X