Подзвони мені, подзвони. Тест бюджетного смартфона Prestigio Muze F3
Цільова аудиторія цього смартфона - не надто вимогливі користувачі, які здебільшого телефонують і переписуються. А також час від часу роблять фото, причому без особливих художніх претензій.
Що це?
Смартфон з 5,3-дюймовим екраном (роздільна здатність 1280*720 точок), 4-ядерним процесором MediaTek MT6582, 1 ГБ оперативної пам'яті, 8 ГБ вбудованої пам'яті (є також слот для карт пам'яті MicroSD об'ємом до 32 ГБ).
Є дві камери - 8-мегапіксельна основна і 2-мегапіксельна фронтальна.
Розміри - 148*74*8,3 мм
Вага - 165 г
Ціна - від 2200 грн
Що сподобалося?
Почнемо з екрану. У Muze F3 використовується досить якісна IPS-матриця. За такі гроші це рідкість. Зазвичай в цьому ціновому сегменті прийнято говорити спасибі, якщо екрани хоча б не зовсім "вирвиглазні". Muze F3 - не той випадок.
Дизайн і ергономіка - теж плюси моделі. Смартфон виглядає дорожче, ніж коштує насправді. Він сприймається як досить великий пристрій, але як для смартфона з такою діагоналлю, це можна пробачити. Деякі смартфони з екранами менших діагоналей мають великі розміри. Округлені грані допомагають тримати смартфон в руках, це вдале рішення.
У фронтальної камери є спалах - це поки ще рідкість. Любителям селфі в погано освітлених місцях (самі додумуйте, де це може бути) нововведення сподобається.
Порадувала якість збірки, нічого не скрипить і не хрустить. З цієї точки зору Muze F3 теж не сприймається як дешевий апарат.
Гаджет поставляється з Android 5.0.2 на борту. На відміну від багатьох виробників, які чогось прагнуть внести в інтерфейс операційної системи максимум змін, Prestigio вирішили залишити зовнішній вигляд системи майже недоторканим. І слава богу.
Симпатичний інтерфейс і працює досить плавно. Продуктивності вистачає для більшості повсякденних завдань - дзвінки, інтернет, повідомлення. "Гальма" спостерігаються лише періодично, якщо використовувати занадто багато додатків одночасно.
Casual-іграшки йдуть відмінно, а більш продуктивні, наприклад, які-небудь "гонки" або "стрілялки" більш менш прийнятні на середніх налаштуваннях. Наприклад, World of Tanks Blitz або Asphalt 8 загалом терпимі.
І нагрів корпусу смартфона при цьому незначний. Бажання перевернути смартфон і посмажити на ньому омлет не виникає.
До якості зв'язку претензій немає. Як і до роботи з двома sim-картами. Ви ж не чекали в телефоні за такі гроші двох радіомодулів? Поки йде дзвінок з однієї сім-карти, друга недоступна. Звична справа, ніякої трагедії в цьому немає.
Що не сподобалося?
Екран не поганий. Але на ньому, судячи з усього, немає олеофобного покриття. Він безбожно заляпується відбитками пальців. Аккуратистам це не сподобається.
Якість звучання в навушниках посередня. Аудіофілам краще подивитися в бік інших моделей. Зате є FM-радіо.
Обидві камери знімають посередньо. Як фото, так і відео. Якщо ви багато знімаєте, то Muze F3 вам навряд чи підійде.
Вердикт НВ:
За ці гроші пред'являти до смартфона серйозні вимоги нерозумно. Але з тими, які є у рядового користувача, Muze F3 загалом справляється. Хіба що обидві камери відверто слабенькі. Та й у ігри особливо не пограєш. Словом, Muze F3 - така собі сучасна звонилка з інтернетом і досить непоганим екраном.
Читайте також: Ну майже Apple. Тест найпопулярнішого смартфону цього літа Meizu MX6
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.