Праве діло. Хакерська група Anonymous вирішила знищити американський Ку-клукс-клан

3 листопада 2015, 08:30
Група хакерів Anonymous взялася за расистську організацію Ку-клукс-клан, що й досі, як і раніше, популярна на півдні США. Хакери вивели з ладу багато сайтів клану і обіцяють оприлюднити імена членів таємної ультраправої організації, серед яких є відомі американські політики

На думку багатьох обивателів, Ку-клукс-клан залишився в минулому разом з усіма своїми расистськими гаслами, білими ковпаками та іншою атрибутикою часів війни Півночі і Півдня США. Однак, це не так, підкреслюють члени хакерського угруповання Anonymous. Насправді, Ку-клукс-клан існує досі. За даними хакерів, тільки в деяких південних штатах США легендарна організація налічує від 5 до 8 тис. членів.

Відео дня

Ці люди поділяють класичні переконання Ку-клукс-клану, який виступав за першість людей з білим кольором шкіри, проти скасування рабства та інші ультраправі цінності. З цією організацією пов'язують появу поняття Суд Лінча. Сучасний Ку-клукс-клан також характеризується активною агресією щодо секс-меншин.

Хакери Anonymous стверджують, що правоохоронні органи США приділяють Ку-клукс-клану недостатньо уваги. І мають намір взяти ініціативу в свої руки. Акція під назвою KKK була розпочата 2 листопада 2015 року.

Американские ультраправые выступают не только за первенство белой расы, но и против секс-меньшинств
Американские ультраправые выступают не только за первенство белой расы, но и против секс-меньшинств Фото:

"Після ретельного спостереження за вами на протязі тривалого часу, ми абсолютно впевнені, що надання публічеості вашій органиціній структурі — це належний і єдино вірний крок", - йдеться у заяві Anonymous, адресованій Ку-клукс-клану.

Першою частиною акції стала атака на десятки расистські сайтів в інтернеті, які поширюють ідеологію Ку-клукс-клану та інформацію про його діяльність. Зокрема, видатний член Anonymous, хакер під псевдонімом Amped Attack оголосив про злам і виведення з ладу сайту Баптистської церкви Вестбро зі штату Канзас, яка активно виступає проти геїв, і низки інших подібних сайтів. Також хакери отримали доступ до офіційного акаунт Ку-клукс-клану в Twitter.

Другою частиною акції стало розкриття імен учасників сучасного Ку-клукс-клану. За попередніми заявами Anonymous, членами ультраправого союзу є багато видатні членів суспільства і урядовців США, а також кілька впливових сенаторів.

Хакеры группировки Anonymous уже много лет ведут борьбу с различными радикальными организациями
Хакеры группировки Anonymous уже много лет ведут борьбу с различными радикальными организациями Фото:

На даний момент, хакери вже оприлюднили кілька важливих імен людей, чиї дані були знайдені в базах даних зламаних сайтів. І ця інформація викликала в американських ЗМІ ефект вибуху бомби. За даними Anonymous мережею Ку-клукс-клану обплутала правлячі верхівки південних штатів США. Зокрема, членами Ку-клукс-клану оголошені сенатори Том Тілліс (штат Північна Кароліна), Джон Корнін (Техас), Ден Коатс (Індіана) і Джонні Айзексон (Джорджія).

Великий скандал розгорається навколо мера містечка в штаті Вірджинія Норфолк Пола Фрэйма, який є видним членом Демократичної партії США і, як стверджує Anonymous, за сумісництвом грає важливу роль в Ку-клукс-клан.

Наявність у складі верхівки Ку-клукс-клану членів не тільки консервативної Республіканської партії, але і демократів, стало однією з головних сенсацій в ході акції Anonymous.

Хакери обіцяють ще більше сенсацій 5 листопада, коли будуть опубліковані імена 1000 видатних учасників Ку-клукс-клану.

Имена видных членов Ку-клукс-клана хакеры публикуют в своем официальном аккаунте в Twitter
Имена видных членов Ку-клукс-клана хакеры публикуют в своем официальном аккаунте в Twitter Фото:

Расистська ультраправа організація була створена в 1860-х рр колишніми солдатами-жителями півдня, які продовжували активно виступати проти скасування рабства. Тоді ж з'явилися знамениті білі костюми з масками і конічними головними уборами, які стали символами організації.

Члени Ку-клукс-клану висували звинувачення членам суспільства, що не розділяли їх поглядів, і висилали попередження у вигляді гілки дубового листя. Жертва повинна була або публічно відмовитися від своїх поглядів, або покинути межі країни. Тих, хто ігнорував попередження чекала публічна страта.

Друга інкарнація Ку-клукс-клану діяла на півдні США в 1920-х. Тоді ж з'явився ще один характерний символ расизму — палаючий хрест, який встановлювали перед будинком жертви.

У період після Другої світової існував так званий третій Ку-клукс-клан, який виступав не лише проти темношкірих, але і проти руху за громадянські права секс-меншин.

Горящий крест и белые колпаки Ку-клукс-клана давно стали мировым символом расизма
Горящий крест и белые колпаки Ку-клукс-клана давно стали мировым символом расизма Фото:

Хакерське угруповання Anonymous давно виступає проти різних організацій правого спрямування. Об'єднання хакерів було створено в 2003 році і являє собою спільноту користувачів, що виступає за анархічний цифровий розум. У угрупування немає ієрархічної структури і яскраво виражених лідерів. В ході різних акцій угруповання представляють різні люди, які завжди ховаються під псевдонімами.

З середини 2000-х в якості візуального символу Anonymous використовує чорно-білий малюнок, відомий як "костюм без голови", що підкреслює демократичність організації та відсутності одного лідера. А в якості аватара угруповання використовує маску Гая Фокса з фільму братів Вачовскі V — значить вендета.

До атаки на Ку-клукс-клан організація Anonymous атакувала великі звукозаписні компанії, протестуючи проти надмірних суворих законів, пов'язаних з авторськими правами. Об'єктом атаки хакерів була також американська Церква саєнтології. У 2011 році Anonymous стала основним спадкоємцем закритого американською владою проекту WikiLeaks, який публікував фрагменти секретної переписки американських дипломатів. У 2012 році авторитетний журнал Time включив угруповання Anonymous в список найвпливовіших особистостей року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X