Новий планшет від Google зможе працювати під Windows 10

2 жовтня 2018, 13:36

Компанія Google наступного тижня має представити планшет на Chrome OS під назвою Google Pixel Slate.

Очікується, що це буде пристрій 2-в-1, яке зможе працювати з Windows 10, пише BGR.

Відзначається, що Google останнім часом активно тестувала новий пристрій типу 2-в-1, яке може виконувати роль як ноутбука, так і планшета. Судячи з усього, цей гаджет - Google Pixel Slate, відомий також під ім'ям Nocturne.

Відео дня

У коментарях розробників до коду пристрою були виявлені такі записи: "Windows 10 will BSOD early during boot [...] with the way things are currently laid out", "I've got an OS that can not boot with the way things are currently laid out". Таким чином, співробітники Google працюють над тим, щоб пристрій коректно завантажувалося під Windows 10.

Судячи з усього, цей планшет з клавіатурою що від'єднується буде оснащений як Chrome OS, так і Windows 10. У той же час, є ймовірність, що Google просто тестувала апаратну частину Google Pixel Slate на сумісність з Windows 10.

На думку журналістів, можливість роботи під Windows 10 зробить Google Pixel Slate більш привабливим пристроєм і розширить коло потенційних покупців.

Вартість планшета і дата його появи на ринку поки не уточнюються. Новинці приписують екран 2400 x 1600 точок. Інші специфікації поки не відомі. Офіційний анонс Google Pixel Slate відбудеться 9 жовтня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X