"Новий iPhone". Apple випустила червоний iPhone 8

10 квітня 2018, 08:04

10 квітня компанія Apple розпочала продаж спеціальних версій iPhone 8 і iPhone 8 Plus в червоному кольорі.

Лицьова панель приладів виконана в чорному, а не в білому, як раніше, кольорі. Алюмінієві рамки пофарбовані в тон, повідомляє TechCrunch.

Червоні версії iPhone 8 і iPhone 8 Plus надійшла на ринок в рамках благодійної лінійки RED, яка традиційно випускається Apple для боротьби зі СНІДом. Офіційно апарати називаються iPhone 8 і iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED Special Edition.

Відео дня

(RED) - це благодійна ініціатива Apple, в рамках якої вдалося зібрати вже більше $160 мільйонів. Засоби від продажів лінійки (PRODUCT) RED забезпечують тестування, медичні консультації та лікування десяткам мільйонів людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом.

"Цікаво бачити, що Apple чекає близько 6 місяців до запуску червоних версій своїх iPhone. Це може бути способом стимулювати продажі в середині життєвого циклу продуктів", - відзначають в TechCrunch.

Ціна червоного iPhone 8 стартує з $699 за версію з 64 ГБ. Також будуть версії на 256 ГБ. Замовити червоні iPhone 8 і iPhone 8 Plus можна вже з 10 квітня. Продажі смартфонів в магазинах почнуться в п'ятницю, 13 квітня.

Відзначимо, iPhone X не буде доступний в червоному кольорі. Для цієї моделі в серії (PRODUCT) RED був випущений шкіряний чохол Folio.

Нагадаємо, в березні 2017 року Apple випустила червону версію iPhone 7. Тоді в компанії заявили, що це обмежена серія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X