Нові iPhone виявилися значно швидшими за попередників

19 вересня 2018, 11:14

Нові смартфони iPhone Xs і Xs Max у 2,5 рази випереджають торішню модель iPhone X за швидкістю роботи в LTE-мережах.

Заміри проводились в мережах трьох американських операторів: AT&T, Verizon і T-Mobile, повідомляє Apple Insider.

Наприклад, в мережах AT&T Xs-версія нового iPhone показала найвищу середню швидкість скачування даних: 72,24 мегабіт в секунду. Для порівняння, iPhone X у низхідному каналі у того ж провайдера показав 27,67 Мбіт/c.

Відео дня

В середньому швидкість скачування даних по LTE у трьох операторів в США зросла на 233%. Швидкість завантаження виявилася менш вражаючою: у AT & T вона склала 19,35 (iPhone Xs) проти 12,22 Мбіт/c (iPhone X).

Значно поліпшена статистика передачі даних забезпечується завдяки новому модему з антенами 4X4 MIMO, які забезпечують більш стабільний сигнал. Інтеграція стандартів 4x4 MIMO з iPhone XS і XS Max забезпечує також значно поліпшену пропускну здатність. Також з'ясувалося, що нові смартфони підтримують технології QAM і License Assisted Access, чого не було в iPhone X.

Дослідження було проведено з використанням програми SpeedSmart Speed ​​Test на iPhone X, XS, XS Max з 12 по 16 вересня. Хоча тест обмежений через невеликий розмір вибірки, результати показують вражаючі виграші для нового покоління iPhone.

Раніше НВ розповідало про те, що в оригінальному чіпсеті Apple A12 вперше в історії комерційної електроніки застосували техпроцес в 7 нанометрів. Інженери заявили, що процесор на 30% швидший і на 40% енергоефективніший за А11, який встановлено в iPhone X.

Судячи з результатів тестів продуктивності китайської програми Antutu, iPhone XS набирає трохи більше 363 тис. балів. Це на 130 тис. балів більше, ніж у торішнього iPhone X і всього на 7 тис. балів більше, ніж у китайського конкурента Huawei Mate 20, який оснастять процесором Kirin 980.

Показати ще новини
Радіо NV
X