Nokia випередила Google з продажу смартфонів

14 лютого 2018, 07:59

Компанія HMD Global продала більше 4 мільйонів смартфонів під брендом Nokia в останньому кварталі 2017 року.

Цей результат краще, ніж у таких брендів, як Sony, Google і Meizu, пише GizmoChina.

Представник аналітичної компанії Counterpoint повідомив, що в четвертому кварталі 2017 року компанія HMD Global продала понад чотири мільйони смартфонів під брендом Nokia. За даними експертів, такий результат дозволив компанії закріпити за собою 1% ринку і 11 місце в списку найбільших виробників смартфонів.

Відео дня

Такого результату китайцям з HMD Global вдалося досягти за рахунок кількох несподіваних ринків. Так, Nokia виявилася лідером ринку В'єтнаму, посіла третє місце в Великій Британії і п'яте в РФ.

HMD Global вдалося продати більше гаджетів, ніж HTC, Sony, Google, Alcatel, Lenovo, OnePlus, Gionee, Meizu, Coolpad і ASUS. Наприклад, продажу Google склали 3,9 мільйона смартфонів.

Також експерти відзначають, що компанія HMD зуміла відновити позиції Nokia в сегменті простих кнопкових телефонів, повернувши бренду перше місце по світу з часткою в 15% ринку. Представник компанії Counterpoint Ніл Шах додав, що Nokia стала шостим виробником мобільних телефонів у світі: в тому числі і за рахунок продажів кнопкових "дзвонилок".

Нагадаємо, на початку січня 2018 року китайська компанія HMD Global офіційно презентувала друге покоління смартфона Nokia 6. "Шістка" нового покоління отримала більш продуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 630 і технологію просторового звуку OZO Audio. Завдяки цьому, як відзначають журналісти, "Nokia 6 вже не є смартфоном початкового рівня".

Показати ще новини
Радіо НВ
X