Не встигають. Apple відклала випуск смартфона iPhone X

22 вересня 2017, 10:29
Масове виробництво флагманського смартфона iPhone X ще не почалося, хоча Apple відкриває старт попередніх замовлень вже за місяць

Про це розповів Крістофер Касо, аналітик з Raymond James, в звіті про своє дослідження ланцюжка поставок, пише Barrons.

Передбачається, що масове виробництво iPhone X почнеться в період з жовтня по грудень. Таким чином, на початку листопада гаджетів буде виготовлено недостатньо, щоб задовольнити попит клієнтів.

Відео дня

"Наші перевірки тривають, але зворотний зв'язок від наших зустрічей з постачальниками говорить про те, що остаточне виробництво iPhone X ще не почалося, а, як очікується, почнеться в середині жовтня. Це приблизно на місяць пізніше, в порівнянні з очікуваннями", - пише Крістофер Касо.

Проблеми виробництва, можливо, пов'язані з OLED-дисплеєм, який поставляється Samsung Display.

Нагадаємо, згідно із заявами під час презентації нових гаджетів 12 вересня, Apple планувала приймати попередні замовлення на iPhone X з 27 жовтня 2017 року, а поставки повинні початися 3 листопада.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple почала відвантажувати клієнтам нові iPhone 8 за кілька днів до анонсованої дати 22 вересня. Про це повідомляють самі користувачі, які відстежують трекінг посилок з офіційного сайту Apple.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X