Не тільки Samsung. Названо найпопулярніші бренди смартфонів

23 листопада 2018, 13:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аналітики компанії Counterpoint Research опублікували дослідження за результатами третього кварталу 2018 року на ринку смартфонів.

Samsung залишається найбільш продаваним брендом смартфонів у світі, повідомляється на сайті Counterpoint Research.

До трійки лідерів у міжнародному масштабі увійшли компанії Samsung, Huawei та Apple з ринковими частками 19%, 14% і 12%. Слідом за трійкою лідерів йдуть бренди Xiaomi, OPPO, Vivo і Lenovo. Але при цьому Samsung лідирує далеко не скрізь. Південнокорейська компанія займає лідируючу позицію в Європі, Африці та Латинській Америці.

Відео дня

В Азії при цьому лідирує китайська компанія Oppo з 16%, за нею йдуть Huawei і Vivo з 15%, Xiaomi з 14% і Samsung з 10%. Apple в п'ятірку лідерів в Азії не входить. Зате в Північній Америці, закономірно, перше місце займає саме Apple з величезною часткою в 37%. Samsung при цьому перебуває на другому місці з 25%. Далі слідують LG і Lenovo.

З несподіваних брендів можна виділити 5% ринку у бренду Alcatel в Північній Америці і 2% в Європі. В Африці і на Близькому Сході 9% продажів припали на турецьку компанію Techno. Також цікаво, що компанія HMD продала на 73% більше смартфонів Nokia в порівнянні з попереднім роком.

Світові поставки смартфонів знизилися на 5%, досягнувши 380 млн штук в третьому кварталі 2018 року. Зростання ринків, що розвиваються, не зміг компенсувати спад на розвинених ринках. Продаж знизився у всіх регіонах, але не у всіх країнах. Наприклад, поставки смартфонів в Індії перевищили показники США і досягли рекордного рівня в третьому кварталі 2018 року, а ринок смартфонів у Китаї продовжував знижуватися вже п'ятий квартал поспіль.

Топ-10 виробників займають майже 79% світового ринку смартфонів, тим самим залишаючи більш ніж 600 брендів конкурувати за решту 21% ринку. Huawei займає другу позицію другий квартал поспіль, бренд зріс на 33%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X