Не беруть. Продажі ноутбуків Apple різко знизилися

22 листопада 2018, 11:47

Оновлений MacBook Pro, мабуть, був відкинутий шанувальниками, оскільки продажі ноутбуків Apple впали в третьому кварталі 2018 року.

Згідно з останнім звітом аналітиків компанії TrendForce, продажу Apple впали на 24,3%, повідомляє Patently Apple.

Звіт показує, що продажі ноутбуків знизилися як серед всіх виробників, так і у 4 з 5 лідерів ринку, крім Dell. Проте, навіть в світлі інших ТОП-брендів продажі Apple виглядають похмуро. З огляду на оновлення MacBook Pro в третьому кварталі, досить дивно, що падіння Apple було настільки крутим. Очевидно, це відмова від оновлення техніки Apple.

Відео дня

Аналітики вважають, що в цьому році на сезонний підйом на ринку ноутбуків можна не розраховувати. Це означає, що і Apple навряд чи зможе виправити становище.

Лідером ринку ноутбуків залишилася HP, хоча відвантаження у неї скоротилися на 1,8% в річному обчисленні, до 10,8 млн пристроїв. Очікується, що за весь рік компанія випустить близько 42 млн ноутбуків, що на 5% більше торішнього результату та вище середніх темпів зростання у галузі.

Lenovo залишається другим за величиною виробником портативних ПК. Її результат в минулому кварталі зменшився на 1,6%. Dell фінішувала третьою з показником відвантажень 7,18 млн штук. Серед лідерів ця компанія виявилася єдиною, у кого поставки відчутно збільшилися. Зростання в річному численні становить 8%. ASUS розмістилася на четвертому рядку з результатом 3,58 млн випущених ноутбуків. Зниження продажів становить 6,2%.

Apple і Acer відправили в третьому кварталі 3,36 мільйона і 3,35 мільйона ноутбуків відповідно. Однак порівняно з їхніми показниками за аналогічний період минулого року, частка Apple значно знизилася. Проте Acer все ще посідає шосте місце в рейтингу, трохи відстаючи від Apple.

Показати ще новини
Радіо НВ
X