Названа ймовірна причина загорянь Galaxy Note 7

5 грудня 2016, 16:49
Можливою причиною проблем з гаджетом Samsung Galaxy Note 7 став тонкий акумулятор

Різні джерела в Samsung повідомляли різні причини, чому відбувалося коротке замикання батареї Galaxy Note 7: серед причин називали поспіх при виготовленні акумуляторів, а також погану ізоляцію батареї. Компанія Instrumental після серії експериментів виступила із заявою, що причиною серії НП було товщина акумулятора.

Відео дня

Фахівці компанії Instrumental стверджують, що компоненти пристрою були занадто щільно розташовані усередині гаджета.

За версією експертів, через дуже тонку конструкцію, електроди в акумуляторі могли контактувати і нагрівати електроліт, що призводило до займання. Акумулятор включає в себе два електрода і два шари просочених електролітом розділових полімера. Розділовий шар відокремлює позитивний електрод (катод з оксиду кобальтата літію) від негативного електрода (анод з графіту) і дозволяє іонам переміщатися між електродами.

"Використання акумуляторів меншої ємності дозволило б уникнути проблеми. Однак через це час роботи смартфона був би меншим, ніж у попереднього Note 5, а також у прямого конкурента iPhone 7 Plus", — йдеться у звіті Instrumental.

Навіть після заміни акумулятора телефони продовжували вибухати, так як змінювався лише один компонент, а розташування деталей залишалося тим самим. Додамо, це поки не є офіційною причиною загорянь гаджета.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X