Наїлися. Світові продажі смартфонів впали на 6%

2 листопада 2018, 15:08

За попередніми даними, світові поставки смартфонів скоротилися в III кварталі на 6% до 355,2 млн штук.

Серед причин падіння продажів називають ситуацію в Китаї, пише Engadget.

Ще однією важливою причиною падіння продажів аналітики компанії IDC називають зниження популярності гаджетів від Samsung, на яку зараз припадає понад 20% світового ринку смартфонів. Раніше цей показник був вище, але Samsung скоротила свої поставки на 13,4%.

Відео дня

"Скорочення поставок триває четвертий квартал поспіль, що викликає питання про майбутнє ринку. IDC вважає, що ринок повернеться до зростання в 2019 року, але поки рано говорити, наскільки сильним виявиться зростання. Компанія Samsung, найбільший постачальник смартфонів, скоротила поставки на 13, 4% в річному вираженні. На найбільшому споживчому ринку смартфонів - в Китаї, на який припадає приблизно одна третина світових поставок, - попит падає шостий квартал поспіль", - відзначили аналітики IDC.

Тим часом, завдяки таким пристроям, як P20 Pro, китайська компанія Huawei випередила Apple, і стала другим за величиною виробником смартфонів у світі. Сутичка двох гігантів на 2 і 3 місцях продовжиться в наступному кварталі, оскільки Apple тільки почала продавати iPhone XR, а Huawei випустила Mate 20 Pro. Обидва пристрої вже отримали чудові відгуки і повинні бути дуже популярні.

В першу п'ятірку компаній-виробників смартфонів увійшли також китайські Xiaomi і OPPO. Xiaomi збільшила продажі на 21,2% до 34,3 млн штук, частка компанії на ринку виросла до 9,7%. OPPO скоротила продажі на 2,1% в річному вираженні до 29,9 млн смартфонів, але при цьому її частка на ринку досягла 8,4% проти 8,1% роком раніше.

В даний час ринок смартфонів повністю насичений, виробники, схоже, розраховують на 5G і нові технологічні рішення, наприклад, кілька камер.

"Ми вважаємо, що цей ринок почне відновлюватися в 2019 році і в наступний період, в короткостроковій перспективі, завдяки великому вбудованому циклу поновлення у всіх сегментах і завдяки впровадженню технології 5G", - сказав аналітик IDC Райан Рейт.

Показати ще новини
Радіо НВ
X