На одну літеру. Facebook почав тестування віртуальної секретарки

27 серпня 2015, 16:47
Соціальна мережа Facebook почала випробування своєї новітньої розробки - віртуального асистента, якого назвали коротко - М

На даний момент випробування обмежені каліфорнійським Сан-Франциско, де за даними Bloomberg, помічника тестує кілька сотень людей.

Віртуальний секретар М вбудовується в месенджер Facebook. Планується, що новий проект стане конкурентом вже запущеним помічникам від Google, Apple і Microsoft, Google Now, Siri і Cortana відповідно.

Відео дня

"На відміну від присутніх зараз на ринку сервісів, заснованих на штучному інтелекті, М вміє виконувати за користувача різні дії. Помічник може купувати товари, домовлятися про доставку до свят подарунків родичам і знайомим, замовляти столики в ресторані, організовувати поїздки, призначати зустрічі і багато іншого", свідчить поширене Facebook повідомлення у зв'язку з початком тестів.

Після Сан-Франциско Facebook планує поширити дію помічника М на інші регіони.

Раніше ЗМІ писали, що віртуальний помічник Facebook назвуть Moneypenny - на честь легендарної секретарки голови британської розвідки МІ-6 з книг і фільмів про Джеймса Бонда, міс Маніпенні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X