На Apple подали до суду через смертельну аварію

3 січня 2017, 18:25
У США подружжя подало до суду на Apple через смерть їх п'ятирічної доньки у ДТП

Причиною позову стала смертельна аварія, що відбулася в переддень Різдва 2014 року на одному з шосе біля техаського міста Даллас, повідомляє ABC.

Джеймс і Бетані Модісетт з Техасу подали в суд на підставі того, що електронному гігантові не вдалося встановити та запровадити "більш безпечний, альтернативний проект" програми FaceTime, який блокував би його при використанні на високих швидкостях, а також попереджав про небезпеку його неправильного використання. Справа в тому, що в їх машину на великій швидкості врізався автомобіль, водій якого розмовляв з додатком для спілкування в FaceTime.

Відео дня

"В результаті цього відволікання уваги, Toyota 4Runner, під час їзди по шосе на швидкості 65 миль на годину, вдарив сімейний автомобіль Модісеттів ззаду", - йдеться в поліцейському протоколі. Водій - Гарретт Вільхельм - був засуджений за ненавмисне вбивство п'ятирічної дочки Джеймса і Бетані Модісеттів.

Подружжя стверджує, що саме використання програми FaceTime при русі на високій швидкості стало причиною аварії і загибелі їх дочки. Вони вимагають від корпорації виплатити грошову компенсацію її сума не повідомляється.

Показати ще новини
Радіо НВ
X