Microsoft вирішив вийти на американський ринок марихуани

17 червня 2016, 12:02
Microsoft стала першою великою компанією в США, яка вирішила зробити внесок у розвиток ринку марихуани. IT-гігант зголосився просувати програмне забезпечення, що дозволяє контролювати маріхуановий бізнес від етапу вирощування і до продажу кінцевого продукту

Його розробкою займається Лос-Анджелеський стартап Kind, з яким Microsoft уклав партнерську угоду. Microsoft буде рекомендувати ПЗ нового партнера владі штатів, де дозволено вживання марихуани в медичних або рекреаційних цілях. Таким чином, IT-гігант посприяє розвитку ринку легальної марихуани в США.

Відео дня

За словами представника Microsoft Кімберлі Нельсон, компанія буде просувати ПЗ на конференціях для державних службовців. З часом IT-гігант може стати гостем на спеціалізованих заходах для представників марихуанного бізнесу.

В даний час марихуана дозволена в тому чи іншому вигляді в 25 штатах. Восени поточного року рішення про її легалізацію буде прийматися ще в п'яти штатах, в тому числі і в Каліфорнії.

Експерти прогнозують ринку легальної марихуани бурхливе зростання в найближчі роки. За оцінками Метью Карнеса з аналітичної компанії Green Wave Advisors, в цьому році він зросте до $6,5 мільярдів. Це на $1,7 мільярда більше, ніж торік. Більш того, Карнес прогнозує, що ця цифра може зрости до $25 мільярдів до 2020 року, якщо марихуана буде легалізована в Каліфорнії.

На думку аналітика Green Wave Advisors, Microsoft зробила великий і сміливий крок. "Дуже показово, що компанія такого калібру вирішила піти на ризик і зв'язати себе з компанією, що займається марихуанным бізнесом", - зазначає Каренс.

Показати ще новини
Радіо NV
X