Microsoft образився на Google за розкриття інформації про проблеми з безпекою Windows

1 листопада 2016, 10:29
Група аналізу загроз компанії Google публічтно розкрила вразливість Windows в блозі безпеки компанії, виробник ОС засмутився

За словами представників Google, помилка дуже специфічна - вони знайшли ваду у системі Win32k, але це досить серйозна дірка, її можна класифікувати як критичну, пише The Verge.

В результаті Google оголосив про неї тільки через 10 днів після повідомлення про помилку в корпорацію Microsoft. Тим не менш, творцям Windows, очевидно, не вдалося за цей час випустити патч і вони обрушилися з критикою на представників Google.

Відео дня

"Сьогоднішнє розкриття Google представляє потенційний ризик для клієнтів, - сказав представник Microsoft. - Ми рекомендуємо клієнтам використовувати Windows 10 і браузер Microsoft Edge для кращого захисту".

У той же час, Google вже розгорнула виправлення для захисту користувачів Chrome від цієї помилки.

Зазначимо, що повідомлення Google надає тільки загальний опис помилки: у користувачів достатньо інформації, щоб розпізнати можливу атаку, але хакерам досить складно її повторити. Тим не менш, просто знання, що існує помилка, ймовірно, змусить багатьох шукати способи її використання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X