Microsoft і Google пожартували над Apple в нових рекламних роликах

18 серпня 2016, 10:20
В поточному місяці компанії Microsoft і Google випустили рекламні ролики, в яких пожартували над слабкими сторонами продукції Apple

Раніше в цьому місяці Apple випустила рекламний ролик, в якому натякнула, що iPad Pro цілком може послужити заміною комп'ютера. Схоже, Microsoft така перспектива здалася малоймовірною, тому американський IT-гігант вибрав її в якості теми для жарту вже у своїй рекламі.

Відео дня

Сюжет ролика Microsoft побудований навколо бесіди віртуальних асистентів Siri і Cortana. Помічниця Apple влаштовує урочистості з нагоди того, що у неї з'явилася клавіатура і тепер вона "теж комп'ютер". У відповідь асистент Microsoft запитує, чи є у Siri потужний процесор на кшталт Intel Core i7, трекпад і порти для підключення зовнішніх пристроїв.

"Можливо ця вечірка була не такою вже гарною ідеєю", - резюмує після цих питань Siri.

Google замість лобової атаки обрала шлях натяків. Її ролик демонструє, як нестача пам'яті на смартфоні може зіпсувати важливий знімок. Персонажі реклами намагаються зняти випускний, день народження і навіть появу снігової людини, але в момент знімка бачать повідомлення, що на телефоні не залишилося вільного місця. Дизайном повідомлення нагадують ті, що можуть бачити власники iPhone.

У той же час ролик демонструє переваги сервісу Google Photos з функцією Free Space Up, що дозволяє видалити зі смартфона знімки, які вже були скопійовані на Google Drive.

Показати ще новини
Радіо НВ
X