Марк Цукерберг продемонстрував прототип рукавичок віртуальної реальності

10 лютого 2017, 14:36
Засновник Facebook похвалився новим способом взаємодії з віртуальною реальністю - рукавичками від пов'язаного з соцмережею бренду Oculus

Він розмістив фотографії з поїздки в науково-дослідну лабораторію Facebook в Редмонді, штат Вашингтон, де працюють над створенням нових інтерфейсів для VR, пише The Verge.

"Ми працюємо над новими способами, що дозволяють привнести руки у віртуальну і доповнену реальності. З цими рукавичками ви можете малювати, друкувати на віртуальній клавіатурі, і навіть кидати павутину, як Людина-павук", - написав Марк Цукерберг.

Відео дня

Марк Цукерберг не поділився технічними характеристиками рукавичок віртуальної реальності або приблизними термінами появи на ринку комерційного продукту на основі нинішнього прототипу. Але на фото можна помітити, що замість звичайних зовнішніх сенсорів відстеження руху система використовує комплект сенсорів, що нагадують рішення OptiTrack.

Раніше керівник Facebook Марк Цукерберг оголосив, що бачить в Oculus Rift і пристроях віртуальної реальності основу для нового покоління комп'ютерних технологій, яке йде на зміну смартфонам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X