Літня британка розвеселила Google хорошими манерами

16 червня 2016, 14:21
Багато хто звертається до Google в пошуку відповідей на свої питання, але 86-річна британка Мей Ашуорт зуміла виділитися на тлі численних користувачів. Формуючи запит у пошуковій системі, вона проявила ввічливість, яка зворушила американського IT-гіганта

Ашуорт цікавило, як буде виглядати число MCMXCVIII, якщо перевести його з римських цифр на арабські. Тому вона поставила в Google такий запит: "Будь ласка, переведіть римські цифри MCMXCVIII, дякую".

Відео дня

Незвично ввічливий запит знайшов онук Мей Бен Джон. Він сфотографував його і поділився у Twitter. За словами Бена, його бабуся вважала, що звертається до живої людини.

"Я запитав бабусю, чому вона використовувала слова "спасибі" і "будь ласка", і, здається, вона думала, що звертається до якоїсь людини в штаб-квартирі Google, яка стежить за пошуковими запитами, - розповів Бен. – Вона подумала, що завдяки хорошим манерам пошук буде швидше".

Ввічливість Мей дійсно не залишилася непоміченою в штабі Google. Британське представництво відповіло їй через Twitter.

"Дорога бабуся Бена. Сподіваємося, у вас все добре. У світі мільярдів пошукових запитів, ваш змусив нас посміхнутися. Так, і відповідь – 1998. Дякуємо", - свідчить повідомлення Google UK.

В офіційному всесвітньому акаунті Google в Twitter також з'явилося звернення до Мей: "Люба бабуся. Не варто подяки. З повагою, Google".

Показати ще новини
Радіо NV
X