LG зізналася, що виробництво смартфонів завдає компанії збитків

26 січня 2018, 12:15

Компанія LG Electronics відзвітувала про рекордну річну виручку і про те, що її мобільний підрозділ продовжує зазнавати збитків.

При цьому за весь рік в цілому LG виручила рекордні $55,4 млрд, що майже на 11% перевищує минулорічний показник, пише TechCrunch.

Однак підрозділ LG Mobile продовжує залишатися збитковим. За підсумками кварталу він зафіксував збиток в розмірі $192,33 млн. При цьому, за підсумками кварталу підрозділ показав незначне зростання виручки - на 3%, до $2,77 млрд. Це пов'язано з хорошими продажами моделі V30 і нових смартфонів Google Pixel.

Відео дня

У четвертій чверті 2017 го було поставлено 13,9 млн мобільних телефонів під маркою LG, що на 1% менше показника річної давності. Компанія зазнала великі витрати на маркетингове просування смартфона V30, а також на закупівлю комплектуючих.

Представники LG зазначили, що "складний ринок і сильна конкуренція з боку китайських брендів" є основними факторами, які зумовили втрати компанії в цьому сегменті ринку за минулий рік. Серед цих компаній згадуються Oppo, Vivo, Huawei та Xiaomi, які пропонують за низькою ціною "привабливі пристрої середнього класу".

Основна заслуга в зростанні фінансових показників належить підрозділам, які продають побутову техніку, телевізори і товари розважального сегмента. Зокрема, LG Home Appliance & Air Solutions показало зростання квартальної та річної виручки на рівні 7% (до $3,91 млрд) і 11% ($17,34 млрд) відповідно.

Раніше НВ повідомляло, що Джо Сонг-Джин, віце-голова і головний виконавчий директор LG Electronics, вимагав від команди інженерів зупинити всю розробку нового флагманського смартфона LG G7.

Зазначимо, на виставці CES 2018 віце-голова LG Чо Сун-Цзінь заявив, що відтепер компанія випускатиме нові флагмани тільки тоді, коли в цьому дійсно з'явиться необхідність.

Показати ще новини
Радіо НВ
X