LG представила телевізор, який згортається в рулон

10 січня 2018, 15:26

Компанія LG Display представила в США прототип 65-дюймового OLED-дисплея, гнучкого настільки, що може згортатися в рулон

Це - найбільший в світі екран, що згортається. Його розмір становить 65 дюймів по діагоналі, а роздільна здатність - 3840 х 2160 пікселів, пише The Verge.

"Ця панель передає такі ж чіткі яскраві і красиві кольори, як інша частина OLED-портфеля компанії, тільки вона при цьому трохи тонше і нагадує екран проектора. Дивлячись на екран поблизу, я не зміг виявити ніякої різниці між цією панеллю та іншими OLED-телевізорами від LG", - зазначає журналіст The Verge.

Відео дня

Працюючий екран із співвідношенням 16:9 можна згорнути частково, щоб змінити співвідношення його сторін на 21:9 і при цьому уникнути чорних смуг. Висоту екрану можна довести до стану свого роду "рядка повідомлень". Телевізор продовжить працювати, показуючи, наприклад, назви музикальних композицій.

"OLED-панель можна згорнути й сховати, коли вона не використовується, а малий розмір скрученого дисплея означає, що його легко переміщати і зберігати, допомагаючи краще використовувати простір. Жоден інший екран так не може", - підкреслили в компанії LG.


Терміни початку продажів і вартість новинки не називаються, проте представники компанії зізналися, що переговори про виробництво вже ведуться. У перспективі на основі подібних дисплеїв можуть вироблятися телевізори нового покоління.

Показати ще новини
Радіо НВ
X