Легендарний бренд Nokia повертається на ринок смартфонів

21 листопада 2016, 11:42
Nokia підтвердила випуск смартфонів під власним брендом у 2017 році

Легендарний бренд телефонів відроджується, і інвестори можуть очікувати появи декількох новинок вже в найближчі місяці. Про це згадується в документі з заходу для інвесторів Nokia's Capital Markets Day 2016, пише Ferra.

Відео дня

Новий смартфон фінська компанія представить у другому кварталі 2017 року. Пристрої будуть випускатися на платформі Android. Також очікується, що Nokia у наступному році представить і нові планшети.

Першим смартфоном під брендом Nokia, випущеним після значної перерви, може виявитися Nokia D1C. Очікується, що виробником стане вже компанія HMD global. У травні Nokia повідомила про укладення стратегічного ліцензійної угоди з фінської HMD Global щодо інтелектуальної власності і бренду, в рамках якого HMD Global зможе створювати телефони і планшети нового покоління під брендом Nokia протягом наступних десяти років.

Додамо, 2013 року Nokia продала бізнес мобільних телефонів Microsoft. За умовами операції, загальна сума якої склала 5,44 млрд євро, фінська компанія поки не може випускати смартфони під маркою Nokia. Термін даного обмеження закінчується в кінці 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X