Кому біткойн? У Києві з'явилися перші вуличні криптомати

4 вересня 2017, 16:29
У понеділок, 4 вересня 2017 року, почалося відкрите тестування в Україні системи криптоматів - автоматів з продажу Bitcoin в Україні

Перші 6 криптоматів вже встановлені і працюють в Києві, повідомляється на сайті біржі криптовалют KUNA .

Три з них встановлені на Лівому березі. Крім того, апарати поставили біля станцій метро Кловська, Палац Спорту, а також на Повітрофлотському проспекті.

Відео дня

Сам процес покупки криптовалюти через біткойн-термінал дуже простий: спочатку необхідно натиснути кнопку з написом Bitcoin, потім надати свою адресу гаманця з біткойн-додатку на смартфоні. Після цього залишається тільки внести готівку.

Технічну частину забезпечує криптовалютна біржа KUNA, покупка відбувається за поточним курсом Bitcoin. Це тільки початок проекту, поки триває тестування роботи криптоматів і йде налагодження процесу.

По завершенню тестування всі зацікавлені особи зможуть придбати криптомати для установки. Вже отримані заявки на більш ніж 150 криптотерміналів по всій Україні.

Раніше НВ повідомляло, що 31 серпня при Кабміні відбулася Рада фінансової стабільності, на якій обговорювалося питання регулювання криптовалюти. На засіданні вирішили врегулювати, зокрема, статус криптовалюти Bitcoin.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X