Компанія Xiaomi показала прототип гнучкого смартфона

17 жовтня 2016, 12:19
Китайський виробник Xiaomi розробляє смартфон, який можна згинати

Зараз над гнучкими смарт-пристроями працюють у Lenovo, Samsung, кілька років тому LG поряд з багатьма іншими виробниками демонструвала свої напрацювання в цій галузі, а ось зараз в Xiaomi, схоже, зайнялися подібним пристроєм, пише Hi-news.

Відео дня

Втім, справжність відео, прикріпленого нижче, поки знаходиться під питанням, оскільки від самого виробника ніякої інформації, що підтверджує або спростовує те, що можна побачити в ролику, поки не надходило.

Дисплей зігнутий частково, тому є ймовірність, що все начиння смартфона розмістили окремими блоками в тих місцях, де він не зігнутий, або окремим блоком за межами дисплея, адже зробити гнучкі, але при цьому повністю функціональні друковані плати, процесори та інші складові частини набагато складніше, ніж створити такий екран.

Тим не менш, подібні пристрої поки залишаються лише прототипами, які ще не скоро з'являться на прилавках магазинів. Зокрема, скоріш за все, компанія Samsung офіційно представить два смартфона з гнучким екраном на початку 2017 року, передає Bloomberg.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X