Кінець епохи. Названа найвикористованіша ОС в інтернеті

4 квітня 2017, 09:30
Android вперше перевершила Windows за частотою використання в інтернеті

Android стала найпопулярнішою в світі операційною системою з точки зору загального користування інтернетом через настільний комп'ютер, ноутбук, планшет і мобільний телефон разом, пише statcounter.com.

Відео дня

Дослідження сервісу StatCounter показали, що в березні з пристроїв на Android відбувалося 37,93% виходів в інтернет тоді як з пристроїв під Windows - 37,91%. Рушійною силою змін стали зростання продажів смартфонів і скорочення обсягів реалізації ПК.

"Це є важливою віхою в історії технології і кінцем епохи. Цей показник знаменує собою кінець домінування Microsoft по всьому світу на ринку ОС, який він займав з 1980-х років. Це також важливий прорив для Android, який займав всього 2,4% глобальної частки використання інтернету п'ять років тому", - прокоментував дані Аодхен Каллен, виконавчий директор StatCounter.

Додамо, в Азії частка Android досягає цілих 52,2%, що майже вдвічі більше, ніж у Windows (29,2%). У Північній Америці ОС Google займає третє місце (21,2%), поступаючись Windows (39,5%) і iOS (25,7%).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X