Неначе Samsung. Apple випустить двосімочну версію iPhone

13 грудня 2016, 09:33
Нові iPhone 8 отримають спеціальну китайську версію, в якій буде дві SIM-карти

Apple, судячи з чуток, вперше у своїй історії випустить смартфон з двома сім-картками. Це підтверджується двома поданими в Китаї патентами, пов'язаними з технологією dual SIM, зазначає Gizmochina.

Відео дня

Один з патентів (номер патенту: 2016101166075) пов'язаний з вибором SIM, а інший пов'язаний зі споживанням енергії для Dual-SIM технології (патент 2016100813788). Обидва патенти були подані на початку 2016 року.

Щоправда, поки незрозуміло, чи буде настільки звична для користувачів смартфонів Android функція реалізована в iPhone 8 і iPhone 8 Plus, або Apple випустить спочатку iPhone 7s і iPhone 7s Plus. Джерело в Weibo, китайському аналогу Twitter, згадує лише смартфон, що йде після iPhone 7 Plus.

Джерела в Китаї відзначають, що iPhone 8 отримає сенсорний дисплей на всю передню панель, апаратна кнопка Home перетвориться у віртуальну, фактично, її функції, включаючи розпізнавання відбитків пальців Touch ID буде виконувати ділянку екрана.

Якщо чутки про iPhone з двома SIM-картками виявляться правдою, то єдиним флагманським смартфоном без функції підтримки двох SIM-карток залишиться новий Pixel від Google.

Показати ще новини
Радіо НВ
X