Як iPad. Новий iPhone X Plus отримає горизонтальний режим

1 серпня 2018, 17:23

Смартфон iPhone X Plus з екраном в 6,5 дюйма отримає підтримку розширеного ландшафтного режиму.

Такі можливості, як запевняють бразильські розробники, містяться в останній бета-версії iOS 12, повідомляє 9to5mac.com.

Імовірно, розділна здатність панелі складе 2688 х 1 242 пікселя, що буде відповідати щільності 456 пікселів на дюйм. Найімовірніше, така роздільна здатність дозволить старшій моделі iPhone підтримувати ландшафтну орієнтацію інтерфейсу і ПЗ.

Відео дня

Розробники з сайту iHelpBR відтворили в симуляторі спеціальну iOS 12 з новими форматом кадру, і з'ясували, що пристрій буде підтримувати повноцінний ландшафтний режим, як на iPad. Виявилося, що запатентовані додатки, такі як Календар, Контакти і Повідомлення, вже оптимізовані для горизонтального режиму.

Зокрема, додаток Message підтримує перегляд всіх ваших діалогів з лівого боку і один діалог з правого боку - так само, як на iPad. Таким чином, новий iPhone X Plus може стати своєрідною заміною iPad Mini.

Згідно з більш ранніми витоками, восени Apple випустить дві OLED-моделі діагоналлю 5,8 і 6,5 дюйма, новий iPhone X і iPhone X Plus, а також 6,1-дюймову LCD-модель, умовно названу iPhone 9. Всі вони отримають безрамковий дизайн, функцію розпізнавання користувача по обличчю Face ID і прискорений процесор A12.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X