Яблучні чутки. Apple випустить iPhone 7s в скляному корпусі

28 березня 2016, 17:15
З пам'яті ще не стерлася презентація iPhone SE, як поповзли чутки про майбутні новинки Apple. У 2017-му році американська компанія випустить новий iPhone в скляному корпусі з 5,8-дюймовим вигнутим AMOLED-дисплеєм

Такого прогнозу дотримується аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо. За його словами, новинка буде схожа на iPhone 4 і 4s "в тому плані, що і спереду, і ззаду вона буде покрита склом".

Відео дня

"Різниця буде полягати в тому, що нова модель, швидше за все, отримає вигнутий екран і вигнутий корпус, і буде мати ряд важливих особливостей, у тому числі 5,8-дюймовий AMOLED-дисплей, бездротову зарядку і нові системи біометричної аутентифікації (за обличчям або райдужною оболонкою)", - вважає Мін-Чі Куо.

Аналітик KGI передбачає два варіанти того, якою буде лінійка Apple в 2017-му. Якщо постачальники зможуть забезпечувати компанію достатньою кількістю екранів, то Apple випустить 4,7-дюймовий iPhone з LCD-дисплеєм, а 5,8-дюймова модель витіснить 5,5-дюймову.

Якщо ж обсяг поставок буде недостатнім, то компанія продовжить випускати смартфони в форматах 4,5 і 5,5 дюйма. 5,8-дюймова версія доповнить лінійку і буде позиціонуватися як топовий продукт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X