Прощання з Китаєм? Apple почав виробляти iPhone 14 в Індії

26 вересня, 09:14
iPhone 14 будуть вироблятися в Індії (Фото:Apple)

iPhone 14 будуть вироблятися в Індії (Фото:Apple)

Компанія збирала смартфони старшого покоління в Індії з 2017 року. Нині вона почала випускати там новий флагман, а вже за три роки планує перенести 25% виробництва.

Збірка останніх iPhone буде здійснюватися в місті Сріперумбудур. Перші смартфони місцевого виробництва надійдуть у продаж наприкінці 2022 року.

За оцінками аналітиків, до 2025 року Apple перетворить Індію на глобальний центр виробництва iPhone, оскільки компанія поступово скорочує залежність від Китаю, де виробляється переважна більшість пристроїв вже понад десять років. Аналітики JP Morgan заявили, що до кінця 2022 року Apple перенесе 5% світового виробництва iPhone 14 до Індії та розширить свої виробничі потужності в країні, щоб до 2025 року виробляти 25% усіх iPhone там.

Відео дня

Раніше НВ Техно писав про те, скільки обійдеться останній iPhone у кожній країні. Найдешевшою ця покупка буде для середнього жителя Люксембургу, а найдорожчою — для нігерійця.

Також стало відомо, що саме чекати від останнього iPhone. Гаджет був переосмислений і отримав новий дизайн, а також низку корисних додаткових функцій.

Раніше великий 6,7-дюймовий екран був доступний тільки в топових моделях Pro Max, а тепер така модель з'явилася і в молодшій версії, отримавши Plus. Старша модель також отримала цілу низку приємних "плюшок". Чого вартий хоча б «динамічний острів». Apple перейшла на використання вирізу в екрані замість моноброви на кілька років пізніше за конкурентів, але зробила це витончено і технологічно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X