Інженер Microsoft обмовився про вихід Surface Phone

9 січня 2018, 12:50

Представник Microsoft зізнався, що чекає "ідеальної роботи асистента Cortana на новому Surface Phone"

Співробітник китайської філії Microsoft згадав новий пристрій, розповідаючи про роботу Cortana на Android, пише PhoneArena.

На сайті питань і відповідей Zhihu один з користувачів написав, що він незадоволений якістю роботи віртуального помічника Cortana на смартфонах під управлінням Android. У відповідь на це інженер редмондської корпорації згадав новий Surface Phone.

Відео дня

"Користувачі Windows Phone можуть бути впевнені, що Cortana в Windows Phone краще і простіше у використанні, ніж сторонній аналог. Вона являє собою кросплатформеного смарт-помічника, доступного на всіх пристроях, включаючи ПК і смартфон, подібно WeChat Noda. Я з нетерпінням чекаю ідеальної роботи Cortana на Surface Phone. Звичайно ж, темпи розвитку віртуальних асистентів все ще відносно повільні, але наша команда буде інтенсивно працювати, щоб виправити це", - написав працівник Microsoft.

Щоправда, незабаром після публікації інженер відредагував свою відповідь, додавши, що він не впевнений, чи існує вже цей смартфон.

З чуток, Surface Phone може мати великий дисплей, який дозволить користувачам використовувати його як планшет. Механізм складання допоможе використовувати гаджет як смартфон.

В травнем 2017 року НВ повідомляло, що глава Microsoft Сатья Наделла пообіцяв випустити нові смартфони, які не будуть схожі на гаджети, що вже наявні на ринку. За словами Сатьї Наделли, ці пристрої будуть новаторськими, як планшети і ноутбук серії Surface.

"Я впевнений, що ми будемо робити більше телефонів, але вони не будуть схожі на телефони, які є сьогодні. Ніхто до нас не думав про пристрої "два в одному", але ця категорія стала успішною", - підкреслив Сатья Наделла.

Показати ще новини
Радіо НВ
X