iAmsorry. Apple вибачилася перед клієнтами за уповільнення iPhone

29 грудня 2017, 09:52

Компанія Apple опублікувала відкритий лист з вибаченнями за навмисне уповільнення роботи деяких старих моделей iPhone.

Основною причиною рішення про уповільнення стали особливості роботи акумуляторів, йдеться в заяві на офіційному сайті Apple.

"Ми чуємо зворотний зв'язок від наших клієнтів. Ми знаємо, що деякі з вас відчувають, ніби Apple підвела вас. Ми приносимо свої вибачення. Навколо цієї проблеми багато непорозумінь, тому ми хотіли б уточнити деталі і повідомити вам про деякі зміни, які ми робимо", - йдеться в заяві.

Відео дня

На початку листа представники Apple наголосили, що в компанії не робили жодних кроків, щоб навмисне скоротити термін служби своїх продуктів і погіршити їхню роботу для підвищення продажів нових пристроїв.

"Ми завжди ставили перед собою мету створювати продукти, які б сподобалися нашим споживачам, а створення iPhone, які працювали б максимально довго, є важливою частиною цієї мети", - наголосили в Apple.

За словами представітей компанії, "все акумуляторні батареї є витратними компонентами, які втрачають продуктивність в міру хімічного старіння". Саме особливість акумуляторів змусила компанію у січні 2017 випустити оновлення для ОС iOS 10.2.1.

"Воно включає оновлення для попередніх моделей iPhone, що запобігають несподіваному виключенню. Воно також містить функцію для моделей iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus і iPhone SE, яка дозволяє динамічно управляти миттєвими піками продуктивності (тільки при необхідності) з метою запобігання несподіваного виключення пристрою. Ця можливість також може бути застосована для iPhone 7 і iPhone 7 Plus з ОС iOS 11.2, і ми продовжимо вдосконалювати функцію управління живленням в майбутньому", - пояснили в Apple.

Також в Apple заявили про зниження вартості заміни акумулятора без гарантії - c 79 до 29 доларів США - для користувачів iPhone 6 і новіших моделей. Поміняти батарею зі знижкою можна буде з кінця січня і до грудня 2018 року.

Раніше НВ повідомляло, що житель Лос-Анджелеса Стефан Богданович звернувся до суду після того, як Apple заявила, що знижувала продуктивність старих iPhone без згоди користувачів. Позов було подано майже відразу ж після того, як Apple в своїй заяві визнала, що спеціально уповільнює старі моделі iPhone.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X